Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skövde Konståkningsklubb

Följ

Skövde KK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skövde Konståkningsklubb
Välj grupp

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 15:00

      Träning G1


      18:00
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 12:00

      Träning G4


      13:30
    • 14:00

      Träning G1


      16:00
    • 16:00

      Träning G1


      16:50
    • 17:00

      Träning Vuxengrupp


      18:00
    • 17:00

      Träning G1


      19:00
  • 4Mån
    v.49
    • 15:30

      Träning G1


      18:30
  • 5Tis
    • 15:30

      Träning G1


      16:30
    • 16:30

      Träning G1


      17:30
    • 17:30

      Träning G1


      18:30
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning G2


      18:00
    • 16:00

      Träning G3


      18:00
    • 17:00

      Träning G1


      18:00
    • 18:00

      Träning G1


      20:00
    • 18:00

      Träning G2


      19:00
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning G2


      17:00
    • 16:00

      Träning G3


      17:00
    • 16:00

      Träning G4


      17:00
    • 17:00

      Träning G1


      20:00
    • 17:00

      Träning G3


      17:50
    • 17:00

      Träning Skridskokul


      18:00
    • 17:00

      Träning G4


      17:50
    • 17:00

      Träning G2


      18:00
  • 8Fre
    • 15:30

      Träning G1


      18:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning G3


      12:00
    • 09:00

      Träning G4


      11:00
    • 10:00

      Träning G2


      12:00
    • 12:00

      Träning G1


      13:00
  • 10Sön
    • 14:00

      Träning G3


      17:00
    • 14:00

      Träning G4


      16:00
    • 15:00

      Träning G2


      18:00
    • 16:00

      Träning G1


      17:00
    • 17:00

      Träning Vuxengrupp


      18:00
    • 17:00

      Träning G1


      19:00
    • 18:00

      Träning G4


      19:00
  • 11Mån
    v.50
    • 15:30

      Träning G1


      16:30
    • 16:30

      Träning G1


      18:30
    • 16:30

      Träning G2


      18:30
  • 12Tis
    • 15:30

      Träning G1


      18:30
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning G2


      18:00
    • 16:00

      Träning G3


      18:00
    • 16:00

      Träning G4


      18:00
    • 17:00

      Träning G1


      20:00
  • 14Tor
    • 15:00

      Träning G2


      18:00
    • 15:00

      Träning G3


      18:00
    • 15:00

      Träning G4


      18:00
    • 17:00

      Träning Skridskokul


      18:00
    • 18:00

      Träning G1


      20:00
  • 15Fre
    • 15:30

      Träning G1


      18:30
  • 16Lör
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.51
    • 15:30

      Träning G1


      18:30
    • 18:30

      Träning G1


      19:00
  • 19Tis
    • 15:30

      Träning G1


      18:30
    • 18:30

      Träning G1


      19:00
    • 18:30

      Träning G1


      19:00
  • 20Ons
    • 06:50

      Träning G1


      07:50
    • 16:00

      Träning G2


      17:50
    • 16:00

      Träning G3


      16:45
    • 17:00

      Träning G1


      18:00
    • 17:00

      Träning G3


      17:50
    • 18:00

      Träning G1


      20:00
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning G2


      17:50
    • 16:00

      Träning G3


      16:50
    • 16:00

      Träning G4


      17:00
    • 17:00

      Träning G1


      18:00
    • 17:00

      Träning G3


      17:50
    • 17:00

      Träning G4


      17:50
    • 18:00

      Träning G1


      20:00
  • 22Fre
    • 15:30

      Träning G1


      18:30
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 09:00

      Träning G1


      13:45
  • 28Tor
    • 09:00

      Träning G1


      13:45
  • 29Fre
    • 09:00

      Träning G1


      13:45
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning G1


      13:45
  • 31Sön