Hoppa till sidans innehåll

Kalender - Grupp1


Kalender för före detta A2.

Välj annan månad

SEPTEMBER 2021

|

Vecka Dag Aktiviteter
35on 1
  • 18:00–19:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
to 2
  • 18:10–20:00
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
fr 3
  • 06:50–07:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
lö 4
sö 5
  • 13:00–14:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
  • 15:00–15:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
36må 6
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: Billingehov
ti 7
  • 06:50–07:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: Billingehov
on 8
  • 18:00–19:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
to 9
  • 18:10–20:00
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
fr 10
  • 06:50–07:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
lö 11
sö 12
  • 13:00–14:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
  • 15:00–15:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
37må 13
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: Billingehov
ti 14
  • 06:50–07:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: Billingehov
on 15
  • 18:00–19:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
to 16
  • 18:10–20:00
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
fr 17
  • 06:50–07:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
lö 18
sö 19
  • 13:00–15:00
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
  • 15:00–15:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
38må 20
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: Billingehov
ti 21
  • 06:50–07:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: Billingehov
on 22
  • 18:00–19:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
to 23
  • 18:10–20:00
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
fr 24
  • 06:50–07:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
lö 25
sö 26
  • 16:00–18:00
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
39må 27
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: Billingehov
ti 28
  • 06:50–07:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: A-hallen
  • 16:30–18:20
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: Billingehov
on 29
  • 18:00–19:50
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen
to 30
  • 18:10–20:00
    Kalender: Kalender - Grupp1
    Plats: B-hallen

Postadress:
Skövde KK - Konståkning
Billingehov
54142 Skövde

Besöksadress:
Billingehov
54142 Skövde

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info