Hoppa till sidans innehåll

Resultat 2014/2015


Deltagare Klass Tävling Typ Ort Datum Placering Poäng
Sandra Eriksson Ungdom 15A (31 st) Lars G:s Pokal Elitserie Tibro 2014-10-04 28 54
Sandra Eriksson Ungdom 15A (23 st) Kal å Ada A-Serie Göteborg 2014-10-18 5 63.85
Rebecka Berg Ungdom 15A (23 st) Kal å Ada A-Serie Göteborg 2014-10-18 21 49.87
Sandra Eriksson Ungdom 15A (24 st) Ljuskristallen A-Serie Alingsås 2014-10-25 6 60.71
Rebecka Berg Ungdom 15A (24 st) Ljuskristallen A-Serie Alingsås 2014-10-25 20 46.04
Sandra Eriksson Ungdom 15A (30 st) Elitserie Linköping  Elitserie Linköping 2014-11-08 30 58.72
Engla Khalaf Minior C1 (8 st) Vänerns Pärla Stjärntävling Mariestad 2014-11-08 4
Elsa Larsson Widell Minior C2 (9 st) Vänerns Pärla Stjärntävling Mariestad 2014-11-08 4
Hilde Van Amelsfort Minior C2 (9 st) Vänerns Pärla Stjärntävling Mariestad 2014-11-08 5
Emily Henriksson Axén Ungdom C1 (8 st) Vänerns Pärla Stjärntävling Mariestad 2014-11-08 5
Viktoria Wiberg Ungdom C3 (6 st) Vänerns Pärla Stjärntävling Mariestad 2014-11-08 4
Daniella Tuovinen Ungdom 13B (26 st) Mölndalscupen Klubbtävling Mölndal 2014-11-08 16 17.21
Fillippa Kåberg Ungdom 13B (26 st) Mölndalscupen Klubbtävling Mölndal 2014-11-08 6 20.67
Sofia Bergström Ungdom 15B 1 (10 st) Mölndalscupen Klubbtävling Mölndal 2014-11-08 4 24.44
Celine Frank Ungdom 13B (33 st) Billingetrofén Klubbtävling Skövde 2014-11-15 19 18.16
Rebecka Berg Ungdom 15A (16 st) Kabo Cup A-Serie Mörrum 2014-11-15 15 53.09
Daniella Tuovinen Ungdom 13B (33 st) Billingetrofén Klubbtävling Skövde 2014-11-15 29 16.03
Emma Bergström Minior B (14 st) Billingetrofén Klubbtävling Skövde 2014-11-15 8 13.28
Shamiran Kherio Ungdom 13B (33 st) Billingetrofén Klubbtävling Skövde 2014-11-15 32 12.92
Fillippa Kåberg Ungdom 13B (33 st) Billingetrofén Klubbtävling Skövde 2014-11-15 7 21.47
Linn Smith Ungdom 15B 2 (20 st) Billingetrofén Klubbtävling Skövde 2014-11-15 6 19.23
Malin Hellberg Minior B (14 st) Billingetrofén Klubbtävling Skövde 2014-11-15 5 16.58
Sara Jonasson Minior B (14 st) Billingetrofén Klubbtävling Skövde 2014-11-15 13 10.12
Linda Kyrk Ungdom 15B 1 (14 st) Billingetrofén Klubbtävling Skövde 2014-11-15 6 25.71
Sofia Bergström Ungdom 15B 1 (14 st) Billingetrofén Klubbtävling Skövde 2014-11-15 3 27.69
Engla Khalaf Minior C1 (13 st) Läcköstjärnan Stjärntävling Lidköping 2014-11-22 7
Hilde Van Amelsfort Minior C2 (12 st) Läcköstjärnan Stjärntävling Lidköping 2014-11-22 7
Elsa Larsson Widell Minior B (12 st) Läcköstjärnan Stjärntävling Lidköping 2014-11-22 7
Viktoria Wiberg Ungdom 13C 3 (8 st) Läcköstjärnan Stjärntävling Lidköping 2014-11-22 5
Celine Frank Ungdom 13 B (20 st) Uddevalla Lutzen Klubbtävling Uddevalla 2014-11-23 11 18.19
Linda Kyrk Ungdom 15B 1 (9 st) Uddevalla Lutzen Klubbtävling Uddevalla 2014-11-23 2 24.81
Malin Hellberg Minior B ( 31 st) Uddevalla Lutzen Klubbtävling Uddevalla 2014-11-23 13 15.54
Linn Smith Ungdom 15B 2 ( 17 st) Tibro Trofén Klubbtävling Tibro 2014-11-29 11 17.59
Celine Frank Ungdom 13B gr 2 (21 st) Tibro Trofén Klubbtävling Tibro 2014-11-30 12 18.63
Daniella Tuovinen Ungdom 13B gr 2 (21 st) Tibro Trofén Klubbtävling Tibro 2014-11-30 18 16.42
Emma Bergström Minior B (19 st) Tibro Trofén Klubbtävling Tibro 2014-11-30 14 14.43
Fillippa Kåberg Ungdom 13B gr 1 (20 st) Tibro Trofén Klubbtävling Tibro 2014-11-30 1 22.99
Sofia Bergström Ungdom 15B 1(13 st) Tibro Trofén Klubbtävling Tibro 2014-11-30 10 22.91
Shamiran Kherio Ungdom 13B gr 1 (20 st) Tibro Trofén Klubbtävling Tibro 2014-11-30 14 16.65
Malin Hellberg Minior B (19 st) Tibro Trofén Klubbtävling Tibro 2014-11-30 7 16.52
Sara Jonasson Minior B (19 st) Tibro Trofén Klubbtävling Tibro 2014-11-30 15 14.23
Linda Kyrk Ungdom 15B 1(13 st) Tibro Trofén Klubbtävling Tibro 2014-11-30 2 27.71
Sandra Eriksson Ungdom 15 A (21 st) Uddevalla Pokalen A-Serie Uddevalla 2015-01-10 9 59.11
Rebecka Berg Ungdom 15 A (21 st) Uddevalla Pokalen A-Serie Uddevalla 2015-01-10 15 54.04
Hilde Van Amelsfort Minior C Gr 2 (13 st) Tibro Star Stjärntävling Tibro 2015-01-10 6
Elsa Larsson Widell Minior B (4 st) Tibro Star Stjärntävling Tibro 2015-01-10 3
Celine Frank Ungdom 13 B (14 st) Energihoppet Klubbtävling Ulricehamn 2015-01-17 8 18.99
Daniella Tuovinen Ungdom 13 B (14 st) Energihoppet Klubbtävling Ulricehamn 2015-01-17 6 19.86
Emma Bergström Minior B (23 st) Energihoppet Klubbtävling Ulricehamn 2015-01-17 12 13.83
Fillippa Kåberg Ungdom 13 B (14 st) Energihoppet Klubbtävling Ulricehamn 2015-01-17 3 22.18
Linn Smith Ungdom 15 B 2 (9 st) Energihoppet Klubbtävling Ulricehamn 2015-01-17 2 20.42
Malin Hellberg Minior B (23 st) Energihoppet Klubbtävling Ulricehamn 2015-01-17 4 17.1
Sara Jonasson Minior B (23 st) Energihoppet Klubbtävling Ulricehamn 2015-01-17 14 13.3
Linda Kyrk Ungdom 15 B 1(5 st) Energihoppet Klubbtävling Ulricehamn 2015-01-17 2 26.49
Sofia Bergström Ungdom B15 1(5 st) Energihoppet Klubbtävling Ulricehamn 2015-01-17 1 27.31
Sofia Bergström Ungdom 15B (9 st) ICA Kvantum Cup Klubbtävling Stenungsund 2015-01-24 5 24.42
Linda Kyrk Ungdom 15B (9 st) ICA Kvantum Cup Klubbtävling Stenungsund 2015-01-24 2 26.06
Daniella Tuovinen Ungdom B13 (25 st) ICA Kvantum Cup Klubbtävling Stenungsund 2015-01-24 3 21.22
Fillippa Kåberg Ungdom B13 (25 st) ICA Kvantum Cup Klubbtävling Stenungsund 2015-01-24 4 21.01
Celine Frank Ungdom B13 (25 st) ICA Kvantum Cup Klubbtävling Stenungsund 2015-01-24 12 19.59
Shamiran Kherio Ungdom B13 (25 st) ICA Kvantum Cup Klubbtävling Stenungsund 2015-01-24 24 14.56
Sara Jonasson Minior B F1 B1 (18 st) ICA Kvantum Cup Klubbtävling Stenungsund 2015-01-24 14 12.79
Sandra Eriksson Ungdom 15A ( 18 st) DM Västergötland A-Serie Trollhättan 2015-01-25 7 60.08
Rebecka Berg Ungdom 15A ( 18 st) DM Västergötland A-Serie Trollhättan 2015-01-25 14 53.78
Hilde Van Amelsfort Minior C 1 (9 st) Billingestjärnan Stjärntävling Skövde 2015-02-21 5
Engla Khalaf Minior C 4 (12 st) Billingestjärnan Stjärntävling Skövde 2015-02-21 7
Astrid Johansson Minior C 4 (12 st) Billingestjärnan Stjärntävling Skövde 2015-02-21 7
Julia Larsson Minior C 4 (12 st) Billingestjärnan Stjärntävling Skövde 2015-02-21 7
Wilma Fredsberg Minior C 4 (12 st) Billingestjärnan Stjärntävling Skövde 2015-02-21 7
Viktoria Wiberg Novice C 1 (7 st) Billingestjärnan Stjärntävling Skövde 2015-02-21 4
Emily Henriksson Axén Novice C 3 (7 st) Billingestjärnan Stjärntävling Skövde 2015-02-21 4
Elsa Videll Minior B (4 st) Billingestjärnan Stjärntävling Skövde 2015-02-21 3
Fillippa Kåberg Ungdom 13 B Yngre (16 st) Trandansen Klubbtävling Hallsberg 2015-02-28 1 25.86
Daniella Tuovinen Ungdom 13 B Yngre (16 st) Trandansen Klubbtävling Hallsberg 2015-02-28 7 19.7
Celine Frank Ungdom 13 B Yngre (16 st) Trandansen Klubbtävling Hallsberg 2015-02-28 13 16.6
Tyra Larsson (tävlar för MKK) Ungdom 13 B Yngre (16 st) Trandansen Klubbtävling Hallsberg 2015-02-28 16 12.51
Linda Kyrk Ungdom 15 B 1 (14 st) Trandansen Klubbtävling Hallsberg 2015-03-01 1 30.93
Sofia Bergström Ungdom 15 B 1 (14 st) Trandansen Klubbtävling Hallsberg 2015-03-01 10 23.42
Hilde Van Amelsfort Minior C 2005 (16 st) Uddevalla Stjärnan Stjärntävling Uddevalla 2015-03-07 9
Julia Larsson Minior C 2006 (12 st) Uddevalla Stjärnan Stjärntävling Uddevalla 2015-03-07 7
Wilma Fredsberg Minior C 2006 (12 st) Uddevalla Stjärnan Stjärntävling Uddevalla 2015-03-07 7
Engla Khalaf Minior C 2007 (7 st) Uddevalla Stjärnan Stjärntävling Uddevalla 2015-03-07 4
Viktoria Wiberg Ungdom C 2002 (11 st) Uddevalla Stjärnan Stjärntävling Uddevalla 2015-03-07 6
Fillippa Kåberg Ungdom 13 B (27 st) Partille Trophy Klubbtävling Partille 2015-03-21 1 25.78
Daniella Tuovinen Ungdom 13 B (27 st) Partille Trophy Klubbtävling Partille 2015-03-21 10 23.06
Celine Frank Ungdom 13 B (27 st) Partille Trophy Klubbtävling Partille 2015-03-21 16 20.03
Linn Smith Ungdom 15 B 2 (19 st) Partille Trophy Klubbtävling Partille 2015-03-21 5 21.69
Linda Kyrk Ungdom 15 B 1(7 st) Partille Trophy Klubbtävling Partille 2015-03-21 2 29.48
Emma Bergström Minior B (35 st) Partille Trophy Klubbtävling Partille 2015-03-21 30 13.26
Malin Hellberg Minior A (13 st) Partille Trophy Klubbtävling Partille 2015-03-21 12 16.41
Sandra Eriksson Ungdom 15A ( 24 st) Oxen Cup A-Serie Mariestad 2015-03-29 12 63.32
Rebecka Berg Ungdom 15A ( 24 st) Oxen Cup A-Serie Mariestad 2015-03-29 15 60.77
Uppdaterad: 17 OKT 2015 21:07 Skribent: Dan-Erik Bergström

Postadress:
Skövde KK - Konståkning
Billingehov
54142 Skövde

Besöksadress:
Billingehov
54142 Skövde

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info